fbpx

Złomowanie-Pojazdow

Złomowanie Pojazdów Bez Wychodzenia z Domu

600 zł / Tona- Laweta Gratis

Zaświadczenie o Złomowaniu
Załatwiamy Wszystkie Formalności

Pojazdy odbieramy bezpłatnie własnym transportem w godz. 7.00 - 21.00

Dojeżdżamy do każdej miejscowości na terenie miasta: Tychy i okolice

Tel: 661 336 064

  • Home
  • Auto Złom Tychy

Auto Złom Tychy


Złomujemy wszystkie pojazdy od motocykli do TIRy.

Złomowaniem pojazdów zajmujemy się od wielu lat, działamy jako stacja demontażu pojazdów wpisana do rejestru przez Wojewodę . Naszą główną gałęzią działalności jest złomowanie i recykling wszelkich pojazdów- samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i maszyn rolniczych. Prowadzimy także sprzedaż części zamiennych do wyżej wymienionych pojazdów.

Auto Złom
Auto Szrot
Złomowanie Pojazdów
Recykling

U nas dostaniesz najlepszą cenę.


Oferujemy kompleksową usługę złomowania pojazdu. Posiadamy własną lawetę, dlatego możemy odebrać uszkodzone lub niesprawne auto spod Twojego domu. Drugim krokiem jest złomowanie i recykling wozu a po wszystkim pomożemy Ci załatwić formalności związane z wyrejestrowaniem pojazdu w Wydziale Komunikacji. A co najważniejsze! U nas otrzymasz najlepszą cenę za tonę a ustaloną kwotę dostaniesz od razu w gotówce.


Kompleksowa usługa

Pracownicy naszego auto złomu dojeżdżają do każdej miejscowości na terenie województw: śląskiego, małopolskiego i opolskiego. Działamy sprawnie i skutecznie. Przeprowadzamy kompleksowy recykling samochodów, działamy legalnie zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawnymi, jednocześnie zwracając baczną uwagę na możliwości późniejszego wykorzystania istniejących części zamiennych – będących w bardzo dobrym stanie technicznym.


Twoje zadowolenie to nasz priorytet

Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 21.00. Jeżeli szukasz najlepszego auto złomu – zadzwoń 661-336-064, 665-997-961 lub 509-720-190, nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji, chętnie udzielą Ci wszelkich informacji i umówią się na odbiór pojazdu.
Nie wiesz jak przygotować się do złomowania pojazdu? Odpowiedzi na te najczęściej zadawane znajdziesz w zakładce Pytania i odpowiedzi.
Poszukujesz części zamiennych w korzystnych cenach? W naszym auto szrocie dostępnych jest ponad 10.000 części samochodowych. Szczegółowe informacje znajdziesz tu.
to sprawdzony auto złom. Szukasz profesjonalistów? My nie mamy sobie równych . Skontaktuj się z nami teraz!

Auto Złom Tychy Tel: 661 336 064

Tags: Auto Złom, Złomowanie Pojazdów, Auto Recykling

Auto Złom
Auto Szrot
Dokumenty