fbpx

Złomowanie-Pojazdow

Złomowanie Pojazdów Bez Wychodzenia z Domu

600 zł / Tona- Laweta Gratis

Zaświadczenie o Złomowaniu
Załatwiamy Wszystkie Formalności

Pojazdy odbieramy bezpłatnie własnym transportem w godz. 7.00 - 21.00

Dojeżdżamy do każdej miejscowości na terenie miasta: Skoczów i okolice

Tel: 661 336 064

Auto Złom Skoczów

Złomujemy wszystkie rodzaje pojazdów

Autorecykling.net to stacja demontażu pojazdów wpisana do rejestru przez Wojewodę. Działamy na lokalnym rynku od 2004 roku. Skupujemy samochody w każdym stanie i zajmujemy się recyklingiem wszystkich typów pojazdów. U nas zezłomujesz zarówno samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy, TIRa, autokar jak i maszyny rolnicze. Posiadamy auto lawety i specjalistyczne pojazdy dostosowane do holowania TIRów i transportu wielkogabarytowego. Na terenie auto złomu znajduje się także szrot, gdzie czeka na Ciebie szeroki wybór części zamiennych.

Korzystna cena, gotówka do ręki

Złomowanie samochodu w naszym auto złomie jest dziecinnie proste. Dzwonisz do nas i umawiasz się na dogodny dla Ciebie termin a resztą zajmujemy się my. Jeżeli Twój wóz jest niesprawny, odbierzemy go własną lawetą. Następnie dokonamy wyceny a gotówkę dostaniesz natychmiast do ręki. Formalności również pozostaną po naszej stronie. Po skończonym recyklingu, otrzymasz od nas stosowne zaświadczenie, niezbędne do przedstawienia w Wydziale Komunikacji.

Zawsze szybko, zawsze sprawnie

Działamy nie tylko w okolicach Skoczowa, ale również na terenie całego województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Dojeżdżamy do każdej miejscowości. Działamy sprawnie i szybko, recykling przeprowadzamy zgodnie z aktualnymi przepisami i z dbałością o środowisko naturalne. Dokonując demontażu pojazdów wykorzystujemy istniejące części zamiennych – będących w dobrym stanie
technicznym.

Auto Złom
Auto Szrot
Złomowanie Pojazdów
Recykling

Profesjonalny recykling w Skoczowie i okolicach!

Jeżeli przed Tobą złomowanie samochodu, nie zastanawiaj się tylko zadzwoń już dziś! 661-336-064, 665-997-961 lub 509-720-190. Pracownicy auto złomu z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i umówią się na odbiór auta. Nasza stacja demontażu jest czynna 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 21.00. Na naszej stronie znajdziesz również „pigułkę wiedzy” z zakresu złomowania? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w zakładce Pytania i odpowiedzi. Jeżeli jesteś w trakcie naprawy samochodu i szukasz sprawdzonych części w korzystnych cenach? W naszym auto szrocie znajdujesz się ich aż 10.000. Więcej na ten temat znajdziesz tu. Szukasz fachowców z zakresie złomowania? Skontaktuj się z nami już dziś!

Auto Złom Skoczów Tel: 661 336 064

Tags: Auto Złom, Złomowanie Pojazdów, Auto Recykling

Auto Złom
Auto Szrot
Dokumenty