fbpx

Złomowanie-Pojazdow

Złomowanie Pojazdów Bez Wychodzenia z Domu

600 zł / Tona- Laweta Gratis

Zaświadczenie o Złomowaniu
Załatwiamy Wszystkie Formalności

Pojazdy odbieramy bezpłatnie własnym transportem w godz. 7.00 - 21.00

Dojeżdżamy do każdej miejscowości na terenie miasta: Mysłowice i okolice

Tel: 661 336 064

Auto Złom Mysłowice

Autorecykling.net to firma która oferując złomowanie starych pojazdów, pojazdów powypadkowych. Nasza Firma działając na rynku od wielu lat, na terenie miasta Mysłowice i okolice  mając za sobą pokaźne doświadczenie oraz podpierając się wykwalifikowaną ekipą a także odpowiednią wiedzą, daje każdemu Klientowi gwarancję odebrania pojazdu spod wskazanego adresu, jego demontażu, wyrejestrowania, złomowania oraz uzyskania gotówki do ręki, od ręki. Ceny uzależnione od wagi pojazdu, modeli i rocznika, wciąż jednak pozostające jak najbardziej atrakcyjnymi dla każdego Klienta. Istotnym aspektem działalności jest kompleksowa obsługa, która ma satysfakcjonować Klientów i dać im poczucie komfortu, oraz bezpiecznego i legalnego załatwienia sprawy. Formalności pozostają po stronie firmy, niezależnie od tego czy zamawiana jest usługa złomowaniu pojazdu czy też jego przeznaczenia na części.

Auto Złom
Auto Szrot
Złomowanie Pojazdów
Recykling


Autoryzowana Stacja Demontaż Pojazdów w Mysłowicach zapewnia szybkie, a przede wszystkim bezpieczne dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzi, przetwarzanie pojazdów wycofanych z eksploatacji. Trzymając się wszelkich podstaw prawnych przeprowadzamy kompleksowy recykling pojazdów mechanicznych, jednocześnie zwracając baczną uwagę na możliwości późniejszego wykorzystania istniejących części – będących w dobrym stanie technicznym.

Posiadamy własny transport samochodów przeznaczonych do kasacji, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, a także uniknąć zbędnych formalności, co zdecydowanie wpływa na poczucie zadowolenia klientów z wykonywanych przez firmę usług.

Auto Złom Mysłowice Tel: 661 336 064

Tags: Auto Złom, Złomowanie Pojazdów, Auto Recykling

Auto Złom
Auto Szrot
Dokumenty